ما از شما می خواهیم
Loading...
Referans Kartal Kordonboyu

درباره ما

Kiler Logo

 

خانواده کیلر , در ضمینه موضوعات غیرمنقول مجموعه شرکتهای گروهی و عمرانی-ساختمانی فعالیت خود را آغاز نمود.این فعالیتها در مکانهای متفاوت برای اقشار گوناگون جامعه ایجاد گردید.پروژه هایی که قبلا ایجاد شده است توانستند الگوی طراحی ،کیفیت وآسایش شوند و آن را اثبات کردند. 

Kiler GYO در موضوعات توسعه و پیشرفت سرمایه گذاری های غیر منقول قدم های چشمگیری از لحاظ مهندسی و معماری برداشته است و در این زمینه بسیاری از اولین ها و برترین ها را از آن خود نموده است.چنانچه با اتمام بلندترین و برگزیده ترین پروژه در ترکیه و اروپای غربی İstanbul Sapphire Rezidans با ارتفاع (261 متر) و مرکز خریدش توانسته است موفقیت های خود را در توسعه فعالیت های غیرمنقول به اثبات برسا

Kiler Logo

خیابان اوسکودار یکی از پرتحرک ترین مناطق تجاری ورفت و آمد استانبول می باشد. Referans Kartal Kordonboyu در این خیابان قرار دارد که 94 واحد مسکونی و 11 واحد تجاری دارد و در همسایگی جاده ساحلی است.با دارا بودن مناظر زیبای دریا و جزایر اطراف، بر روی زمینی به مساحت 500 متر مربع قرار دارد. با باغچه ای که نامش باغچه زین است به ساکنینش یک زندگی با کیفیت و آرامی را اهداء می کند.

Kiler Logo

تمامی عکس های موجود در وب سایت جنبه تبلیغاتی داشته و Kiler GYOبه دلیل الزامات فنی حق هر گونه تغییرات بر روی این عکس ها را دارد. 

نقشه های واحد ها از روی ابعاد اصلی نمی باشد. در نقشه واحد ها , ابعاد باقی مانده پس از کسر بتن , آجر دیوارها و سرامیک , ایزولاسیون روی دیوارها ,ابعاد اصلی نقشه ها به شمار می رود.

Kiler Logo


ارتباط

تماس با ما
نشانی
Atalar Mahallesi Halit Paşa Cad. Şehit Hakan Kurban Sokak Kartal/İstanbul